Developer (Effect Division)

Department: Effect

munkavállaló

A DIGIC Pictures húsz éve készít 3D animációs filmeket. Ez idő alatt számtalan nívós díjat söpörtünk be és olyan világhírű brandekhez készítettünk rövidfilmeket, mint a Call of Duty játékok vagy a Netflix Love, Death & Robots sorozata.

Cégünk Fejlesztő munkatársat keres az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Effekt divíziós pipeline es munkaeszkoz (tool) fejlesztések végrehajtása a Division Lead vezetésével.

Követelmények:

  • Legalább három éves, effekt készítés területén, produkciós szakmai környezetben szerzett tapasztalat
  • Legalább egyéves, 3D-s környezetben szerzett pipeline fejlesztesi tapasztalat
  • Új technikák, munkafolyamatok és céges toolok elsajátítása es fejlesztese iránti affinitás
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Előnyök

  • Python, Vex (esetleg C++) programnyelvek ismerete
  • Houdini, Nuke, Maya szoftverek ismerete
  • Játékfejlesztési és/vagy filmgyártási tapasztalat

Amit kínálunk

  • Hosszú távú, stabil munkaviszony, alkalmazotti státuszban
  • Magyarországon egyedülálló céges profil
  • Támogató munkakörnyezet
  • Home office/hibrid munkavégzés lehetősége
  • Lehetőség személyes és szakmai fejlődésre
  • Egyéb juttatások: játékszoba, csapatépítő rendezvények, masszázs, coach, konditerem.