Shot TD

Department: Shot

employee

Please note that this position requires excellent Hungarian language skills

A DIGIC Pictures Shot TD pozícióba keres új munkatársat!

Ha érdekel a 3D filmkészítés technikai oldala, kedveled a strukturált, áttekinthető és logikailag jól felépített rendszereket, és szívesen veszel részt ezek kialakításában, talán Te vagy a mi emberünk!

Feladatok

  • 3D-s jelenetek összeállítása megadott alapanyagokból
  • A jelenetek folyamatos karbantartása és optimalizálása, renderelésük felügyelete
  • A jelenetek kompozitálásra való előkészítése

Követelmények

  • Magas fokú problémamegoldó és kommunikációs készség
  • Maya és Nuke szoftverek legalább alapfokú ismerete
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás

Előnyök

  • Maya és Nuke szoftverek magasabb szintű ismerete
  • Python scriptelési nyelv ismerete
  • Arnold szoftver ismerete
  • Szakmai gyakorlat
  • Elhivatott kezdők jelentkezését is várjuk

Amit kínálunk:

Hosszú távú, stabil munkavégzési lehetőség egy Magyarországon egyedülálló profilú cégnél, fiatalos légkörben, közvetlen és jófej csapattal! Egy Covid mentes világban, ha munka után kieresztenéd a gőzt, akkor többféle sportlehetőség vár, vagy akár masszázzsal is kikapcsolódhatsz.

De a jelenlegi vírushelyzetre való tekintettel, átmenetileg otthonról dolgozunk, fő az egészség! Téged is online vezetünk be a DIGIC világába. Olvass utánunk: http://www.digicpictures.com/jobs/join-us