Produkciós Asszisztens

Department: Lighting and Compositing

employee

Please note that this position requires excellent Hungarian language skills

Lelkesít a 3D animációs filmek és videojátékok világa?

Szeretnél egy Magyarországon egyedülálló iparágban, nemzetközileg elismert csapat tagja lenni?

Most van lehetőséged csatlakozni a DIGIC Pictures LightComp csapatához - ahol az animációs filmjeink utolsó simításai, a bevilágítás és kompozitálás készül - Produkciós Asszisztensként!

Fő feladataid lesznek:

  • gyártási ütemterv monitorozása szoros együttműködésben a divízió koordinátorával
  • napi, heti feladatok szétosztása, követése és behajtása
  • department feladatok adminisztrálása, időzítése, frissen tartása
  • a divízióhoz kapcsolódó leadandók menedzselése
  • információ begyűjtése és átadása a megfelelő személyeknek
  • előrehaladás folyamatos ellenőrzése, rendszeres állapotjelentés
  • megbeszéléseken való részvétel és jegyzetelés

Téged keresünk ha:

  • szeretsz proaktívan a feladatok után kapni
  • érdekel a filmkészítés és más művészetek
  • szereted, ha jó humorú és kedves emberek vesznek körül a csapatodban
  • a felmerülő problémákban nem az akadályt, hanem a leleményes megoldási lehetőségeket látod
  • nem bánod, hogy a dinamikus mindennapokat precíz adminisztrációval kell lekövetned
  • Előnyt jelent, ha van asszisztensi vagy koordinátori szerepkörben töltött munkatapasztalatod.

Amit kínálunk:

Hosszú távú, stabil munkavégzési lehetőség egy Magyarországon egyedülálló profilú cégnél, fiatalos légkörben, közvetlen és jófej csapattal! Egy Covid mentes világban, ha munka után kieresztenéd a gőzt, akkor többféle sportlehetőség vár, vagy akár masszázzsal is kikapcsolódhatsz.

De a jelenlegi vírushelyzetre való tekintettel, átmenetileg otthonról dolgozunk, fő az egészség! Téged is online vezetünk be a DIGIC világába. Olvass utánunk: http://www.digicpictures.com/jobs/join-us