Senior IT System Administrator

Department: System

employee

Please note that this position requires excellent Hungarian language skills!

A DIGIC Pictures 17 éve készít animációs filmeket. Ez idő alatt számtalan nívós díjat söpörtünk be és olyan világhírű brandekhez készítettünk rövidfilmeket, mint a Call of Duty játékok vagy a Netflix Love, Death & Robots sorozata.

Csatlakozz hozzánk Senior IT System Administrator pozícióba!

Feladataid:

  • A dolgozók munkaállomásai és az IT infrastruktúra napi felügyelete, felmerülő hibák eszkalálása, lehetőség szerinti mihamarabbi megoldása, dokumentálása.
  • Gyártást és üzletmenetet támogató hardverek és szoftverek üzemeltetése
  • Gyártásban használatos szoftverk telepitése/debugolása
  • Felmerülő IT biztonsági kockázatok jelentése, szükség esetén azonnali elhárítása
  • LAN/SAN alapú hálózat konfigurálása
  • Backup / Restore rendszer üzemeltetése
  • Munkaállomások és szerverek hardveres összeszerelése, hibák felderítése és javítása
  • Windows és Unix operációs rendszerek  konfigurálása szerver és kliens oldalon.

Téged keresünk ha van legalább 5 év releváns szakmai tapasztalatod (Active Directory, Windows operációs rendszerek, LAN/SAN hálózat üzemeltetése, Unix rendszerek üzemeltetése) üzemeltetésében és szerverek hardveres hibáinak felderítésében és javításában és minél több tapasztalatod van az alábbi területkről:

  • fizikai, adatkapcsolati, hálózati rétegismeretek
  • Switching / Routing ismeretek, üzemeltetési tapasztalatok (Cisco, Dell, Lenovo eszközökön)
  • Checkpoint alapú tűzfal ismeret
  • Virtualizációs környezet (VMWare, KVM, Proxmox)
  • Linux (Ubuntu, Debian) rendszerek
  • Bash és powershell programozási ismeretek
  • Alapfokú angol nyelvtudás szóban és írásban

Amit kínálunk

Magyarországon egyedülálló céges profil. Hosszútávú, stabil munkaleetőség. Játékszoba, csapatépítő rendezvények, masszázs, coach, konditerem.

COVID

A járvány felfutásakor mi is Home Officeba vonultunk, átalakíttuk az infrastruktúrát, hogy mindenki biztonságosan folytathassa a munkáját otthonról.