Senior IT System Engineer

Department: System

employee

A DIGIC Pictures 17 éve készít animációs filmeket. Ez idő alatt számtalan nívós díjat söpörtünk be és olyan világhírű brandekhez készítettünk rövidfilmeket, mint a Call of Duty játékok vagy a Netflix Love, Death & Robots sorozata.

Csatlakozz a bővülő IT csapatunkhoz Senior IT System Engineer pozícióba!

Feladataid:

  • Az infrastruktúránk fejlesztésének tervezése és megvalósítása a csapatunkkal karöltve.
  • Unix és Win operációs rendszerek konfigurálása szerver és kliens oldalon.
  • LAN/SAN alapú hálózat konfigurálása.
  • Magas szintű hibák kezelése, megoldása, dokumentálása.
  • Gyártást és üzletmenetet támogató hardverek és szoftverek üzemeltetése. Előnyt jelent ha van tapasztalod 3D szoftverekkel, vagy érdekel ez a terület.
  • Gyártásban használatos szoftverek telepítése, debugolása.
  • Felmerülő IT biztonsági kockázatok jelentése, szükség esetén azonnali elhárítása.
  • Backup / Restore rendszer üzemeltetése.
  • Szerverek hardveres összeszerelése, hibák felderítése és javítása.

Téged keresünk, ha van legalább:

  • 5 év releváns szakmai tapasztalatod
  • Unix rendszerek,
  • LAN/SAN hálózat és
  • Active Directory, Windows operációs rendszerek üzemeltetésében,
  • szerverek hardveres hibáinak felderítésében és javításában.

Örülünk, ha minél több tapasztalatod van az alábbi területeken:

  • Linux (Ubuntu, Debian) rendszerek,
  • Fizikai, adatkapcsolati, hálózati réteg ismeretek,
  • Switching / Routing ismeretek, üzemeltetési tapasztalatok Cisco, Dell, Lenovo eszközökön,
  • Checkpoint alapú tűzfal ismeret,
  • Virtualizációs környezet (VMWare, KVM, Proxmox),
  • Bash és powershell programozási ismeretek,
  • Alapfokú angol nyelvtudás szóban és írásban.

Amit kínálunk

  • Egy Magyarországon egyedülálló, animációkkal foglalkozó filmstúdió.
  • Összetartó IT csapat, hosszú távú, stabil munkalehetőség.
  • Van nálunk játékszoba, csapatépítő rendezvények, masszázs, coach, konditerem.

COVID

A járvány felfutásakor mi is Home Officeba vonultunk, átalakíttuk az infrastruktúrát, hogy mindenki biztonságosan folytathassa a munkáját otthonról.