Grooming TD

Department: Character

employee

Please note that this position requires excellent Hungarian language skills!

Feladatok

  • Animációs filmekben szereplő karakterek és lények hajának, szőrzetének, tollazatának elkészítése referenciák alapján. Technikai problémák kezelése, hajas workflow fejlesztése.

Követelmények

  • Maya nagyon alapos, átfogó ismerete
  • Erős technikai háttér
  • Precizitás, problémamegoldó készség, önálló munkavégzés
  • Produkciós tapasztalat

Előnyök

  • Szakmai tapasztalat
  • Rigges, szimulációs, script írási (MEL, phyton) fejlesztői ismeretek
  • Yeti, Ornatrix (maya vagy 3ds max) ismerete
  • Arnold render
  • aiStandart hair shader ismerete
  • Bodypaint, Substance painter, photoshop ismerete
  • 3DS Max ismerete

Amit kínálunk

Hosszú távú, stabil munkavégzési lehetőség egy Magyarországon egyedülálló profilú cégnél, fiatalos légkörben, közvetlen és jófej csapattal! Egy Covid mentes világban, ha munka után kieresztenéd a gőzt, akkor többféle sportlehetőség vár, vagy akár masszázzsal is kikapcsolódhatsz. De a jelenlegi vírushelyzetre való tekintettel, átmenetileg otthonról dolgozunk, fő az egészség! Téged is online vezetünk be a DIGIC világába. Olvass utánunk: http://www.digicpictures.com/jobs/join-usCore Xgen