Coordinator

Department: Project Management

employee

Please note that this position requires excellent Hungarian language skills!

A DIGIC Pictures lassan 20 éve készít animációs filmeket. Ez idő alatt számtalan nívós díjat söpörtünk be és dolgoztunk olyan brandeken, mint a Call of Duty vagy a Netflix Love, Death & Robots sorozata.

A DIGIC mindig időben szállít, de ezen felül éppoly fontos számunkra a “hogyan”, a metódusaink tudatos alkalmazása és folyamatos fejlesztése.

A magas művészi és szakmai elvárások mellett kiemelt figyelmet fordítunk a produkció alapos tervezésére, követésére és a munkaszervezésre.

Az ideális jelöltnek azon túl, hogy csapattársaival összhangban, a rábízott project sikeréért dolgozik, már volt alkalma olyan környezetben dolgozni, ahol valamilyen project management módszert alkalmaztak.

Feladataid lesznek

Nálunk a szakterületek önállóan, teljes felhatalmazással veszik ki a részüket a project feladataiból.

  • a munka megtervezése, modellezése, természetesen szakmai vezetők részvételével
  • a haladás nyomonkövetése, riportolás
  • az érintettek (ügyfél, szakmai vezetők) kezelése
  • beavatkozás, ha eltérést, változást érzékelsz
  • felmerülő igények, felbukkanó problémák szisztematikus kezelése
  • a kommunikáció folyamatos támogatása, kommunikációs csatornák kiépítése

Téged keresünk, ha

  • legalább egy évet dolgoztál valamilyen filmes, animációs vagy videójáték produkcióban, illetve szoftverfejlesztői csapatban coordinátorként, managerként
  • jól bírod a pörgést
  • kiemelkedő a rendszerszemléleted
  • szívesen tanulsz új dolgokat
  • komfortos vagy számítógépes környezetben
  • MS Office, Google Workspace családot magabiztosan használod
  • ismerősen mozogsz a kortárs filmek és/vagy videojátékok világában
  • képes vagy önálló döntéshozatalra, ugyanakkor a csoportos döntéshozatalban is jártas vagy
  • inspiráló számodra összetett terméken, nagy csapatban dolgozni
  • angolul magabiztosan kommunikálsz

Előnyt jelent, ha

  • korábban sikeres CAPM minősítést szereztél
  • ismered a filmes, CGI zsargont, világot

Amit kínálunk

Rendkívül pörgős légkört, szupertitkos top-notch projecteket, amik megjelenéskor biztosan magukra vonzzák a CGI világ figyelmét. Törődő céges környezetet, rendszeres oktatásokat, tanulási lehetőséget, laza, közvetlen, finoman technokrata  cégkultúrát, az animációs filmek mindent átjáró miliőjét.

COVID

A járvány felfutásakor mi is Home Officeba vonultunk, átalakítottuk az infrastruktúrát, hogy mindenki biztonságosan folytathassa a munkáját otthonról.