CG Supervisor

Department: CG Supervision

employee

Please note that this position requires excellent Hungarian language skills!

A DIGIC Pictures húsz éve készít 3D animációs filmeket. Ez idő alatt számtalan nívós díjat söpörtünk be és olyan világhírű brandekhez készítettünk rövidfilmeket, mint a Call of Duty játékok vagy a Netflix Love, Death & Robots sorozata.

Filmjeink gyártási munkálatainak vezetésére keresünk CG Supervisor kollégát, hosszú távra!

A CG Supervisor felelős a kreatív koncepció megvalósításához szükséges technikai folyamatok projekt szintű megtervezéséért és felügyeletéért. Aktívan együttműködik a projektmenedzserrel, a művészeti vezetővel, a rendezővel és a szakterületek szakmai vezetőivel. Átfogó ismeretekkel rendelkezik aktuális CGI technológiai megoldásokról, melyeket alkalmazva képes a területek munkáját hatékonyan összefogni és irányítani.

Főbb feladatok:

  • Filmgyártási projektek felmérése, részvétel az árajánlat készítési folyamatban
  • Projekt terv kialakítása a munkafolyamatok CG-technikai szempontjainak figyelembevételével
  • A projekt CG-technikai vezetése, a tervek előrehaladásának felügyelete a szakterületek munkájának projekt szintű ellenőrzésével és irányításával
  • Szakmai problémák felfedése a projekten, megoldások keresése az érintett területek vezetőivel
  • Céges szintű szakterületi fejlesztési javaslatok kidolgozása a releváns szakterületekkel együttműködve

Elvárások:

  • Legalább 3 éves produkciós tapasztalat animációs, filmes (VFX) vagy reklám területen
  • CGI munkamódszerek, technológiák általános ismerete
  • Motivált, önálló, proaktív fellépés
  • Jó kommunikációs és vezetői készség
  • Kiváló problémamegoldó képesség

Előnyök:

  • Realtime (game engine) technológiák ismerete
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, stabil munkaviszony, alkalmazotti státuszban
  • Magyarországon egyedülálló céges profil
  • Nemzetközileg ismert, világszínvonalú projektek
  • Támogató munkakörnyezet
  • Home office/hibrid munkavégzés lehetősége
  • Lehetőség személyes és szakmai fejlődésre
  • Egyéb juttatások: játékszoba, csapatépítő rendezvények, masszázs, coach, konditerem.