Production Assistant

Department: Animation

employee

Please note that this position requires excellent Hungarian language skills!

Munkaszervezés, adminisztráció területén rendelkezel tapasztalattal?

Most lehetőséged van csatlakozni a DIGIC csapatához Produkciós Asszisztensként!

Fő feladataid lesznek:

  • a koordinátorok munkájának segítése precíz adminisztrációval
  • napi, heti feladatok szétosztása, követése és behajtása a koordinátorokkal szorosan együttműködve
  • department feladatok precíz adminisztrálása, frissen tartása
  • információ begyűjtése és átadása a megfelelő személyeknek, aktív részvétel a divízión belüli kommunikációban
  • a napi munkavégzés, előrehaladás folyamatos ellenőrzése, rendszeres állapotjelentés
  • meetingek szervezése, szükség esetén részvétel azokon és jegyzetelés
  • túlórák, szabadnapok adminisztrálása

Téged keresünk, ha:

  • nem okoz gondot a monoton feladatmegoldás- egy változatos környezetben
  • van adminisztrációs tapasztalatod és nem bánod, hogy a dinamikus mindennapokat precíz adminisztrációval kell lekövetned.
  • aktív, legalább középfokú angol nyelvtudással rendelkezel
  • szeretsz proaktívan a feladatok után kapni
  • a felmerülő problémákban nem az akadályt, hanem a leleményes megoldási lehetőségeket látod.

Előny, ha:

  • érdekel a filmkészítés és más művészetek - de fontos tudnod, hogy az asszisztensek a filmkészítés kreatív részében nem vesznek közvetlenül részt.
  • legalább két-három évet dolgoztál adminisztratív területen, asszissztensi vagy ahhoz hasonló munkakörben

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, stabil munkaviszony, alkalmazotti státuszban
  • Támogató munkakörnyezet
  • Home office/hibrid munkavégzés lehetősége
  • Lehetőség személyes és szakmai fejlődésre
  • Magyarországon egyedülálló céges profil
  • Egyéb juttatások: játékszoba, csapatépítő rendezvények, masszázs, coach, konditerem.
  • Betekintést nyerhetsz a 3D filmkészítés világába