Senior Surfacing Artist

Department: Character

freelancer, employee

Please note that this position requires excellent Hungarian language skills!

DIGIC Pictures húsz éve készít 3D animációs filmeket. Ez idő alatt számtalan nívós díjat söpörtünk be és olyan világhírű brandekhez készítettünk rövidfilmeket, mint a Call of Duty játékok vagy a Netflix Love, Death & Robots sorozata.

Cégünk Surfacing Artist munkatársat keres az alábbi feltételekkel:

Feladatok

  • Realisztikus és/vagy stilizált 3D karakter és kellék modellek textúrázása és anyagszerű shaderezése, az adott projekt kreatív szempontjaihoz és referenciáihoz igazodva.

A pozíció betöltéséhez az alábbi ismeretek szükségesek

  • Hagyományos és/vagy digitális művészeti gyakorlati- és elméleti ismeretek (rajz, festészet, mintázás, forma, fény/árnyék, kompozíció)
  • Jó megfigyelő- és képi elemző képesség
  • Adobe Photoshop vagy hasonló digitális festészeti eszköz magas szintű szintű ismerete
  • Substance Painter / Adobe Substance 3D felhasználó szintű ismerete
  • Maya alap szintű ismerete (amennyi shaderek beállításához és rendereléshez szükséges)
  • Arnold vagy hasonló (VRay Maxwell…) renderelő felhasználó szintű ismerete
  • Shaderek és paramétereik magabiztos ismerete és használata
  • Precizitás, problémamegoldó készség
  • Referencia követés

Egyéb követelmények

  • Releváns munkákból összeállított portfólió

Előnyök

  • Produkciós tapasztalat
  • CG világítási ismeretek
  • Composite ismeretek
  • Zbrush ismeretek
  • PBR workflow ismerete
Amit kínálunk

  • Hosszú távú, stabil munkaviszony, alkalmazotti státuszban
  • Magyarországon egyedülálló céges profil
  • Támogató munkakörnyezet
  • Home office/hibrid munkavégzés lehetősége
  • Lehetőség személyes és szakmai fejlődésre
  • Egyéb juttatások: játékszoba, csapatépítő rendezvények, masszázs, coach, konditerem.