Effect Lead

Department: Effect

employee

Please note that this position requires excellent Hungarian language skills!

DIGIC Pictures húsz éve készít 3D animációs filmeket. Ez idő alatt számtalan nívós díjat söpörtünk be és olyan világhírű brandekhez készítettünk rövidfilmeket, mint a Call of Duty játékok vagy a Netflix Love, Death & Robots sorozata.

Cégünk Effect Lead munkatársat keres az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Effekt csapat szakmai vezetése, az adott projekten végzett feladatok  szakmai koordinálása, összehangolása.
  • Az adott projekt effekt munkálatainak felügyelete a megszabott költségvetés (budget) es időkeret betartásával, valamint a meghatározott artisztikai iránymutatások követésével.
  • A projekten dolgozó effekt artisztok technikai támogatása, inputok biztosítása, elvárások megfogalmazása.
  • Kapcsolattartás a projekt vezetőivel, a projekten dolgozó más divíziókkal és az ügyféllel.

Követelmények:

  • Legalább három éves, effekt készítés területén, produkciós szakmai környezetben szerzett tapasztalat
  • Új technikák, munkafolyamatok és céges toolok elsajátítása iránti affinitás
  • Kiemelkedő vezetői és kommunikációs képességek
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Előnyök

  • Magyar nyelv ismerete
  • Houdini, Nuke, Maya szoftverek ismerete
  • Játékfejlesztési és/vagy filmgyártási tapasztalat

Amit kínálunk

  • Hosszú távú, stabil munkaviszony, alkalmazotti státuszban
  • Magyarországon egyedülálló céges profil
  • Támogató munkakörnyezet
  • Home office/hibrid munkavégzés lehetősége
  • Lehetőség személyes és szakmai fejlődésre
  • Egyéb juttatások: játékszoba, csapatépítő rendezvények, masszázs, coach, konditerem.