CG Developer

Department: CG Technologies

freelancer, employee

Please note that this position requires excellent Hungarian language skills!

A DIGIC Pictures húsz éve készít 3D animációs filmeket. Ez idő alatt számtalan nívós díjat söpörtünk be és olyan világhírű brandekhez készítettünk rövidfilmeket, mint a Call of Duty játékok vagy a Netflix Love, Death & Robots sorozata.

CG fejlesztőt keresünk filmgyártási tevékenységünkhöz kapcsolódó eszközök fejlesztésére és karbantartására!

Feladatok:

  • Pluginek fejlesztése 2D / 3D-s alkalmazásokhoz (főként Maya)
  • Shader fejlesztés
  • Standalone programok, produkciós szoftverekhez scriptek fejlesztése

Valamint a fentiek során…

  • Gondoskodni a kijelölt feladat határidőre történő teljesítéséről.
  • Megoldási javaslatok prezentálása, alternatív megoldásokban gondolkodás.
  • Kapcsolattartás a szakmai vezetőkkel és a divízió produkciós munkatársaival.
  • A fejlesztett eszközök működésének biztosítása és support-ja a felhasználók felé.
  • A fejlesztett eszközök dokumentálása felhasználói és fejlesztői szempontból.

Elvárások:

  • C / C++ vagy Python programnyelv ismerete
  • 3D-s tapasztalat vagy érdeklődés
  • Képesség önálló munkavégzésre és csapatmunkára egyaránt, a feladattól függően
  • Kreatív problémamegoldó képesség
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás (szóban és írásban)

Előny:

  • Valamilyen 3D-s szoftver API-jának ismerete (fontossági sorrendben): Maya, Houdini, 3D Studio Max, Blender
  • Valamilyen render engine API, és a shading nyelvének ismerete: GLSL/CG/HLSL, Arnold, OSL, mental ray, RenderMan
  • Game engine tapasztalat (Unreal Engine, Unity)
  • Produkciós tapasztalat
  • GPU fejlesztési tapasztalat
  • Python ismerete
  • Verziókövető rendszerek ismerete
  • Cross platform fejlesztési ismeret (Windows és Linux)
  • GUI tervezési/fejlesztési ismeret (Qt és PyQt/PySide)

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, alkalmazotti pozíció Budapesten
  • Rugalmas, hibrid munkavégzés: dolgozhatsz otthonról, de várunk a Graphisoft Parkban található irodánkban is
  • Vidám, kreatív, nemzetközi és befogadó környezet
  • Lehetőségek a személyes és szakmai fejlődésre
  • Egyéb juttatások: egészségbiztosítás, játékszoba, csapatépítő rendezvények, masszázs, coach, konditerem.