Pipeline Developer

Department: CG Technologies

freelancer, employee

Please note that this position requires excellent Hungarian language skills!

A DIGIC Pictures húsz éve készít 3D animációs filmeket. Ez idő alatt számtalan nívós díjat söpörtünk be és olyan világhírű brandekhez készítettünk rövidfilmeket, mint a Call of Duty játékok vagy a Netflix Love, Death & Robots sorozata.

Pipeline fejlesztőt keresünk az alábbi feladatokra:

Feladatok:

  • A 3D animációs filmek elkészültének szoftver-eszköz hátterének biztosítása
  • A céges pipeline tervezése és adaptálása az új igényekhez és problémákhoz.
  • Fejlesztések elvégzése önállóan, felhasználói igények és szakmai egyeztetés alapján.
  • A fejlesztett eszközök működésének biztosítása, dokumentálása felhasználói és fejlesztői szempontból, és support-ja a felhasználók felé
  • Megoldási javaslatok prezentálása, alternatív megoldásokban gondolkodás.
  • Kapcsolattartás a szakmai vezetőkkel és a divízió produkciós munkatársaival.
  • Igény esetén az eszközökkel és technológiákkal kapcsolatos szakmai előadások, oktatások megtartása

Elvárások:

  • minimum 3 éves fejlesztői tapasztalat, minimum 1 éves CG fejlesztői tapasztalat
  • C++ vagy Python programozási nyelvek ismerete
  • szakmai tapasztalat grafikai/3D animációs szoftver fejlesztéssel kapcsolatban (Maya API, Arnold, Houdini)
  • a határidők betartásához fegyelmezett munkavégzésre való készség
  • csapatmunkára való készség
  • kreatív problémamegoldás
  • önállóság, pontos, precíz munkavégzésre való képesség
  • kommunikációképes angol nyelvtudás (szóban és írásban)

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, alkalmazotti pozíció Budapesten
  • Rugalmas, hibrid munkavégzés: dolgozhatsz otthonról, de várunk a Graphisoft Parkban található irodánkban is
  • Vidám, kreatív, nemzetközi és befogadó környezet
  • Lehetőségek a személyes és szakmai fejlődésre
  • Egyéb juttatások: egészségbiztosítás, játékszoba, csapatépítő rendezvények, masszázs, coach, konditerem.