Business Analyst

Department: Management

employee

Please note that this position requires excellent Hungarian language skills!

A DIGIC Pictures húsz éve készít 3D animációs filmeket. Ez idő alatt számtalan nívós díjat söpörtünk be és olyan világhírű brandekhez készítettünk rövidfilmeket, mint a Call of Duty játékok vagy a Netflix Love, Death & Robots sorozata.

Közel 400 főt foglalkoztatunk, és idén áprilistól a tőzsdén jegyzett svéd Embracer Csoport tagja lettünk. Fő célunk, hogy a következő években elkészítsük az első egész estés animációs filmünket - ennek megvalósításához nemcsak a művészeink kiemelkedő tehetségére, hanem a menedzsment és a támogató területek zökkenőmentes működésére is szükség van. Budapesten, a Graphisoft Parkban található stúdiónkba keresünk most egy hozzáértő és elkötelezett pénzügyi elemzőt!

Főbb feladatok:

  • Budgeting, forecasting és egyéb kontrolling folyamatok támogatása
  • Elemzések és kimutatások készítése
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal a kontrollinghoz szükséges információk beszerzése és rendszerezése érdekében
  • Pénzügyi nyilvántartások kezelése
  • Részvétel a havi, a negyedéves és az éves zárási folyamatokban
  • Közreműködés a Csoport felé szükséges pénzügyi riportok előállításában
  • Vállalatirányítási rendszer bevezetésének támogatása
  • A pénzügyi vezető támogatása rendszeres és ad-hoc kalkulációkkal, riportokkal

Elvárások:

  • 2-3 év tapasztalat controlling vagy pénzügyi elemzés területen
  • Nemzetközi pénzügyi tapasztalat, nemzetközi pénzügyi standardok ismerete és gyakorlati alkalmazása
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Erős Excel ismeret
  • Proaktív és transzparens működés
  • Pontos, precíz és felelősségteljes munkavégzés a határidők betartásával
  • Csapatmunkára való képesség
  • Rendszerszemlélet

Előny, de nem feltétel:

  • Vállalatirányítási rendszer ismerete, bevezetésében szerzett tapasztalat
  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Google alkalmazások (legfőképpen Google Sheet) ismerete

Amit kínálunk:

  • Magyarországon egyedülálló  céges profil és az ezzel járó izgalmas kihívások
  • Támogató munkakörnyezet
  • Hibrid munkavégzés lehetősége
  • Egyéb juttatások: egészségbiztosítás, játékszoba, csapatépítő rendezvények, masszázs, coach, konditerem